Systemy Drenarskie PVC-U

NOWOŚĆ !!

Rury Drenarskie PVC-U w otulinie filtracyjnej PP o średnicy 100, 80, 50 mm

          

          

ZASTOSOWANIE


Drenaż powierzchniowy w postaci sieci rur drenarskich stosujemy gdy użytkowanie naszych terenów utrudnia nam woda, utrzymująca się na powierzchni cały czas lub okresowo po opadach deszczu.

ZALETY


Dzięki zastosowaniu systemu drenarskiego w łatwy sposób regulujemy poziom wód gruntowych, możemy bezpiecznie użytkować budynek bez konieczności osuszania fundamentów, czy stosowania ciężkich izolacji.

W sprzyjających warunkach gruntowo - wodnych, można łatwo, własnymi siłami wykonać drenaż opaskowy pamiętając o zachowaniu odpowiedniej głębokości, minimalnych spadków oraz właściwym stosowaniu elementów systemu takich jak studzienki czy geowłóknina.

CHARAKTERYSTYKA


System składa się z rur drenarskich PVC, kształtek, studzienek i jako uzupełnienie, geowłókniny.
Rury występują w zwojach po 50 m, średnica rur: 100, 80 oraz 50 mm. Pomocniczymi akcesoriami są złączki drenarskie, trójniki oraz redukcja 100/80, a dodatkowo także zaślepki drenarskie. Studzienki drenarskie składają się z karbowanych rur PCV o średnicy 315 mm oraz prefabrykowanej pokrywy i dna wraz z uszczelkami. W rurze karbowanej wywiercane są otwory, w których mocowane są uszczelki in-situ, a w nich z kolei rury drenarskie.
Geowłóknina występuje w rolkach o szerokości 0,5 m i długości 50 m. Stosujemy ją w celu przedłużenia żywotności drenażu. 

       

 

DEKLARACJA ZGODNOŚCI

KDZ 2/2012/100 z dn. 31.07.2012 r                               

NORMY

PN-C-89221:1998; PN-C-89221:1998/Az1

INFORMACJE DODATKOWE


Produkcja i dystrybucja: zakład produkcyjny w Rzeszowie oraz sieć partnerów handlowych.

Transport zgodnie z indywidualnymi uzgodnieniami o zasięgu ogólnopolskim.

Dowiedz się więcej! - ZADAJ BEZPOŚREDNIE PYTANIE O PRODUKT lub POBIERZ AKTUALNY CENNIK

 

STUDZIENKI DRENARSKIE